Komplexní Facility Management-správa nemovitostí a údržba budov v Liberci

Společnost D. I. SEVEN FACILITY s.r.o. poskytuje komplexní Facility management, mezi něž patří např. správa nemovitostí, správa budov, údržba budov, údržba nemovitostí, fyzická ostraha těchto objektů, jejich monitoring a dálkové připojení na PCO, úklidové služby atd. Hlavním cílem této společnosti je zajištění úplného servisu, který je spojen s technickou správou budov a nemovitostí jako jsou např. administrativní budovy, hotely, nákupní centra, budovy státní správy, logistická centra, obytné domy, podzemní garáže apod. Údržba budov a správa nemovitostí je prováděna dle požadavků a potřeb klienta s velkým nasazením a co nejvyšší kvalitou služeb. Současně probíhá i snižování nákladů klienta a zvyšování kvality poskytovaných služeb.


Kontakt

Voroněžská 144/20
460 01 Liberec


tel.: (+420) 475 201 308
e-mail: liberec@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

D.I.SEVEN FACILITY

Facility, Property a Energy Management od D.I.SEVEN FACILITY, s.r.o. Liberec

Facility Management

Technická správa – veškeré služby související s bezporuchovým chodem technických zařízení budov a nemovitostí. Jedná se o údržbu a správu technických zařízení, pozáruční servisy, opravy, revize, odborně technické prohlídky, kontrolní činnost, havarijní služba, deratizace a desinfekce.

Administrativní správa – správa budov spojená s administrativním provozem objektu jako např. snižování provozních nákladů, odpadové hospodářství, školení požární ochrany, zastupování klienta vůči třetím osobám, školení BOZP atd.

Infrastrukturální služby – údržba nemovitostí formou provozní a doplňkové služby jako např. ostraha a recepční služby, PCO, marketing, zásobování, skladové hospodářství a zahradnické práce, úklid kanceláří a budov a s tím spojené veškeré úklidové práce atd.

Property a Energy Management

Property management zajišťuje kompletní správu nemovitostí od účetních auditů, předávání a přebírání objektů, zastupování klienta vůči třetím osobám, ekonomické a obchodní služby a s tím i spojené právní služby.

Energetický management poskytuje veškeré služby spojené s energetickou správou budov či nemovitostí. Jedná se o zpracování podkladů, pravidelné odečety, výběr dodavatele energií, řízení spotřeby energií atd. Energy management za Vás ohlídá bezproblémový chod a zajistí spokojenost v tomto odvětví služeb.