Pult centrální (centralizované ochrany)- napojení na PCO v Liberci

Níže uvedené bezpečnostní agentury působící v Liberci poskytují v rámci bezpečnostní služby i dálkovou ostrahu tzv. elektronická ostraha, která svým rozsahem pokrývá nepřetržitý monitoring zabezpečovacích systémů, bezpečnostní kamery a vzdálený přístup do kamerových systémů. PCO (pult centrální ochrany) je součástí plně a profesionálně vybaveného dohledového centra, které obsluhuje stálá operační služba a které je v nepřetržitém spojení s výjezdovými vozidly. V dohledovém centru dochází k odbavení jednotlivých poplachových informací včetně dálkové verifikace prostřednictvím bezpečnostní kamery. Při přijetí poplachu provede operátor vizuální kontrolu přenášeného obrazu a podle potřeby vyšle na místo členy zásahové skupiny. Napojení na PCO a s tím spojené zabezpečení objektů může být při splnění podmínek dostupnosti zvolené přenosové cesty poskytováno kdekoliv v České republice.

Co je PCO

PCO neboli pult centrální (centralizované) ochrany je specializované, moderně vybavené pracoviště, které nepřetržitě monitoruje a hlídá daný objekt prostřednictvím bezpečnostních systémů EZS, EPS a CCTV.

Jak funguje PCO

Zabezpečovací systémy EZS (elektronický zabezpečovací systém), EPS (elektronický požární systém) a CCTV (kamerový systém) v případě narušení hlídané zóny vyšlou signál na dohledové centrum PCO, kde zkušení operátoři vyhodnotí situaci, kontaktují oprávněnou osobu a pokud to situace vyžaduje zajistí výjezdovou skupinu, která se na určené místo dostaví v co nejkratším možném čase, nebo postupují podle stanovených požadavků klienta.

Kdo obsluhuje PCO

Všichni operátoři obsluhující pult centrální ochrany jsou na toto místo vybráni po podrobném prověření, psychoanalytickém vyšetření a ověření čistého trestního rejstříku. Následně jsou odborně proškoleni, seznámeni s pravidly pro řízení pultu centrální ochrany a bezpečnostními normami pro ochranu informací.

Napojení na PCO

Napojení na pult centrální (centralizované) ochrany je možné několika způsoby:

  • prostřednictvím pevné telefonní linky
  • prostřednictvím mobilního telefonního operátora
  • prostřednictvím radiového vysílače

Výhody napojení na PCO

V případě napojení na pult centrální ochrany můžete být v klidu mimo objekt nebo i domov, protože operační středisko PCO spolehlivě ohlídá Váš majetek v případě Vaší nepřítomnosti   a následně vyřeší i případné narušení objektu vysláním zásahové skupiny, která zkontroluje daný objekt a pokud to situace vyžaduje, kontaktuje další bezpečností orgány (Policie ČR, Hasiči…)

Další bezesporu výhodnou službou je internetový přístup do databáze pultu centrální ochrany tzv. Moje PCO. Tato služba umožňuje klientům sledovat on-line přes internet veškeré výpisy zaznamenané v dohledovém centru PCO, popř. dohledat zprávy zpětně.

Služba pultu centralizované ochrany PCO a napojení na PCO může být poskytována na kterémkoliv místě České republiky při splnění podmínky dostupnosti zvolené přenosové cesty.


Kontakt

Voroněžská 144/20
460 01 Liberec

Tel.: +420 475 208 286
email:
praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - SIPADAN a.s. Liberec

Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s. poskytuje ostrahu na dálku, neboli napojení na PCO již řadu let. Tato bezpečnostní služba poskytuje klientům nepřetržitý dohled nad jejich majetkem za pomoci elektronických zabezpečovacích systémů. Spolu s odběrem služeb od společnosti SIPADAN, a.s. si můžete zajistit náhradní plnění nejen pro rok 2022.

Kontakt

Voroněžská 144/20
460 01 Liberec

tel.: (+420) 475 201 308
e-mail: liberec@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - D. I. SEVEN, a.s. Liberec

Zabezpečení objektů formou napojením na pult centralizované ochrany zajistí klientovy kvalitní ochranu. Bezpečnostní agentura D. I. SEVEN, a.s. poskytuje bezpečnostní služby zabezpečení domu napojením na pult centrální ochrany již řadu let. Tato bezpečnostní služba poskytuje klientům vzdálený dohled nepřetržitě 24 hodin.

Kontakt

Voroněžská 144/20
460 01 Liberec

tel.: (+420) 475 201 308
e-mail: liberec@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - D. I. SEVEN FACILITY s.r.o. Liberec

Elektronická ostraha je od bezpečnostní agentury D. I. SEVEN FACILITY s.r.o. poskytovaná v rámci komplexního balíčku Facility managementu. Nepřetržité monitorování objektu klientovi zajistí bezpečnost a ochranu majetku i zdraví.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. Liberec

Zabezpečení objektů za pomoci napojení na pult centrální ochrany je jednou z možností bezpečnostní služby od bezpečnostní agentury D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. Tato služba zajistí kvalitní ochranu klienta i objektu. Dojde-li k narušení objektu, je vyhlášen poplach na dohledovém centru PCO a následně vyslána zásahová jednotka, která zajistí bezpečnost na narušeném objektu.