Bezpečnostní služby: Ochrana osob a majetku, fyzická ostraha

Níže uvedené bezpečnostní agentury své bezpečnostní služby poskytují nejen v Liberci, ale služby typu ostraha osob a ostraha objektů zajistí na kterémkoliv Vašem objektu po celé ČR. Mezi další odborné činnosti bezpečnostní agentury patří ostraha majetku, pořadatelské služby a zabezpečení akcí. Každá tato bezpečnostní agentura poskytuje profesionální služby týkající se průmyslových i soukromých objektů, hospodářských, obchodních, výrobních či jiných organizací a institucí.

Ochrana osob a majetku

Mezi základní služby, které bezpečnostní agentury nabízejí, patří ochrana osob a ostraha objektů a majetku. Ochranu osob vykonávají tělesní strážci, majetek potom může být chráněn nejen fyzickou ostrahou, ale také bezpečnostní technikou s možností napojení na pult centrální ochrany. Obvykle se bezpečnostní agentury snaží vyjít vstříc potřebám a požadavkům klienta a veškeré služby mu takzvaně „ušít na míru". Nejinak je tomu u agentur působících v libereckém kraji.

Ochrana osob

V oblasti ochrany osob a jejich zdraví se v pojetí bezpečnostních agentur využívá profesionálních tělesných strážců, kteří jsou připraveni kdykoli zasáhnout. Veškeré potřeby klienta je nutné předem dohodnout, další postup důkladně naplánovat a vše dokonale sladit. Žádné riziko se nesmí podcenit, proto je tato příprava velmi důležitá.

Přijatá opatření se volí nejen se zřetelem na konkrétní přání klienta a také na prostředí, v němž bude ochrana osob probíhat. Jde například o zachování soukromí nebo o volbu vhodného ošacení - od uniformy, přes společenský oblek až k nenápadnému civilnímu oblečení.

Ochrana osob je oblast, ve které je individuální přístup nanejvýš žádoucí. Jednotlivé konkrétní požadavky s Vámi rádi vyřeší všechny liberecké agentury.

Ostraha objektů a majetku

Existuje několik způsobů, jak lze majetek střežit. Každý z nich má určité výhody. Zákazníci často využívají kombinace jednotlivých bezpečnostních opatření pro vyšší účinnost bezpečnostních služeb.

Než si klient vybere z široké nabídky bezpečnostních služeb, má možnost konzultace s jednotlivými zástupci bezpečnostní agentury. Ti přijedou na konkrétní místo, kde je třeba střežit a chránit majetek, a po jeho prohlídce (při konzultaci s klientem) zhodnotí bezpečnostní rizika a navrhnou nejlepší možnosti ochrany. Zvolit nejlepší možnost jim pomáhá dokonalá znalost technologií, ale také dlouholeté zkušenosti.

  • Fyzická ostraha

Ochranu majetku, především větších objektů, často vykonávají strážci - pochůzkáři. Zákazník si může zvolit intenzitu, s jakou bude jeho majetek střežen. A to od nepřetržitého nonstop dohledu, přes denní nebo noční službu až po nepravidelné mobilní hlídky. Pracovníci ostrahy jsou vyškoleni tak, aby dokázali v nejkratší možné době odborně zajistit pachatele nebo místo činu do příjezdu Policie České republiky. Často mají strážci u sebe také vycvičeného služebního psa, který vzbuzuje větší respekt širokého okolí i případného pachatele.

  • Zabezpečovací technika

Hojně využívanou službou bezpečnostních agentur je rovněž ostraha objektů pomocí zabezpečovací techniky. Možností zabezpečení existuje celá řada. Pro ostrahu vnějších i vnitřních prostor nebo i konkrétních předmětů se využívají kamery, čidla pohybu nebo dotyku, protipožární a pachové senzory, tříštiče oken apod. Tuto techniku lze také napojit na pult centrální ochrany(PCO). Pod tímto názvem si můžete představitvzdálené pracoviště, které přijímá signály ze střežených objektů. V případě potřeby je připraveno vyslat na místo zásahovou hlídku nebo postupovat podle předem domluvených kroků.

Kvality bezpečnostních agentur

Zkušenosti jednotlivých bezpečnostních agentur Vám při rozhodování, jaké bezpečnostní prvky budou pro Vás a Váš objekt ty nejvhodnější, jistě pomohou. Jednotliví zaměstnanci těchto agentur jsou kvalifikovaní, s čistým trestním rejstříkem a prověřeni řadou bezpečnostních prověrek. Agentury samotné se často mohou pochlubit řadou certifikátů kvality služeb.

 


Kontakt

Voroněžská 144/20
460 01 Liberec

tel.: (+420) 475 201 308
e-mail: liberec@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I.SEVEN, a.s. Liberec

Bezpečnostní služba od společnosti D. I. SEVEN, a.s. klade důraz na profesionalitu a vstřícný přístup ke svým klientům. Tato bezpečnostní agentura proškoluje své pracovníky a dbá na kontrolní činnost v zájmu spokojenosti svých klientů. Dle požadavků klienta a povahy dané služby tato společnost disponuje i pracovníky s odborností, jako je např. jazyková vybavenost, zbrojní průkaz, nebo bezpečnostní služba vykonávaná za pomoci psa.

Kontakt

Voroněžská 144/20
460 01 Liberec

tel.: (+420) 475 201 308
e-mail: liberec@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Liberec

Tato bezpečnostní agentura poskytuje služby typu ostraha majetku, ostraha objektů, a ostraha osob v rámci nabídky komplexních služeb Facility managementu. Veškeré nabízené bezpečnostní služby jsou vykonávány proškolenými pracovníky ve firemních stejnokrojích. Ochrana osob a majetku, pořadatelské služby a zabezpečení akcí je prováděno na vysoké odborné úrovni.

Kontakt

Voroněžská 144/20
460 01 Liberec

Tel.: +420 475 208 286
email:
praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - SIPADAN a.s. Liberec

Ostraha majetku, ostraha osob a recepční služby od bezpečnostní agentury SIPADAN, a.s. zajistí na každém Vašem objektu bezpečí, před nežádoucím vniknutím do objektu, krádežemi, nebo cíleným ničením majetku. Bezpečnostní služba je vykonávaná dle objektových směrnic, vytvořených dle přání a pokynů klienta.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Liberec

Bezpečnostní agentura D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. a její bezpečnostní služba chrání předmětné prostory před negativními vlivy ohrožující bezproblémový chod střeženého objektu a zabývá se předcházením rizikových situací. Nabídka bezpečnostních služeb společnosti D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. jako jsou např. ochrana osob a majetku, pořadatelské služby, zabezpečení akcí atd. je tvořena odborníkem přímo na míru každého objektu.