Úklidové firmy a úklidové práce v Liberci

Níže uvedené úklidové firmy, se kterými se na těchto stránkách seznámíte, patří mezi profesionály na území Liberce a jeho okolí. Úklidová služba je vykonávaná dle nejnovějších úklidových standardů a postupů tak, aby byla zajištěna vysoká kvalita odvedené úklidové práce

Poskytovaná úklidová služba se dělí na pravidelný komplexní úklidový servis administrativních budov a objektů, garáží, průmyslových podniků, sportovně relaxačních center atd. a generální úklid po kolaudacích, malování a po stavebních rekonstrukcích. Provádíme úklidové práce jak vnitřních, tak i vnějších ploch daných objektů.

Úklidové firmy města Liberec

Představujeme Vám úklidové firmy a agentury, které odvádějí plně kvalifikované úklidové práce na míru a přání klientů. Jejich profesionalita se opírá o bohaté zksšenosti a vstřícnému přístupu ke klientům a jejich zakázkám.

Úklidové práce a služby

 1. Pravidelný úklid
 2. Jednorázový úklid
 3. Úklid po řemeslnících, rekonstrukcích
 4. Úklidy ve výškách, čištění okapů a fasád
 5. Čištění podlahových krytin, voskování, mytí koberců
 6. Mytí hygienických prostor, schodišť
 7. Úklid venkovních prostor
 8. Úprava okolí nemovitosti
 9. Ostatní úklidy

Pravidelnými úklidy se rozumí úklid domácností, kanceláří, hotelů či průmyslových hal v určitý termín, který je sjednaný s klientem. Při ošetřování nábytku dbáme na použití prostředků tak, aby se neporušil povrch nábytku a výsledek byl co nejhezčí.

Jednorázový úklid se provádí např. před svátky, jarní úklid, gruntování apod., dle přání klienta.

Úklid po rekonstrukcích či řemeslnících (malířích) také záleží na dohodnutém termínu. Tento úklid může trvat i několik dnů.

Úklid ve výškách: mytí oken, čištění okapů, čištění fasád lze u společnosti D.I.Seven, a.s. také objednat. Tyto práce jsou prováděny pomocí zvedací plošiny, nebo bezpečnostního horolezeckého jištění. Práce jsou prováděny zkušenými pracovníky, kteří pracují ve výškách. Dále je to specializovaný úklid firem s ohledem na nestandardní podmínky.

Podlahové krytiny čistíme s ohledem na použité materiály. Přípravky k ošetření jsou vybírány tak, aby se při ošetřování podlahová krytina neporušila, ale dosáhlo se co nejlepšího výsledku. Požadavek může být i na technologii proti ošlapu.

Hygienickými prostorami se rozumí sprchy, koupelny, baterie, toalety, dlaždice. Používáme přípravky vyzkoušené a účinné. Schody a celá schodiště umýváme na přání klientů.

Výběr pracovníků pro práce v úklidové sféře

Jsme si vědomi, že výběr pracovníků do úklidové činnosti musí být přísný. Každý uchazeč o tyto práce musí mít čistý trestní rejstřík. Účastní se přísného vstupního pohovoru a školení, kde se vyzkouší jak dokáže vykonávat činnosti úklidu na které bude zařazen. Musí být spolehlivý, vstřícný, nekonfliktní. Výběr uchazeče pro úklidovou službu je součástí nabídky kvality. Průběh práce i její dokončení je kontrolováno příslušným nadřízeným pracovníkem, který nejen kontroluje, ale také sepisuje smlouvy s klientem, vyřizuje případné stížnosti či výměnu pracovníka.

Využitím úklidových služeb od bezpečnostní společnosti D.I.Seven, a.s. můžete plnit zákonnou povinnost  zaměstnávání těžce zdravotně postižené osoby, tzv. NÁHRADNÍ PLNĚNÍ.

Na závěr uvádíme důvody, proč si objednat úklidové služby:

 • Zkušenosti
 • Moderní technologie
 • Flexibilita
 • Trestní bezúhonnost
 • Vedení manažerem úklidu
 • Náhradní plnění

Úklidové služby níže uvedených agentur získaly za dobu působení mnoho zkušeností a spokojených klientů. Jsou schopny splnit rozsah poptávky, od té nejmenší po nejsložitější. Vybrané společnosti také zaměstnávají osoby se zdrovotním postižením, plní tak zákon o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. a mohou zájemcům nabídnout odběr úklidových služeb pro náhradní plnění 2016.


Kontakt

Voroněžská 144/20
460 01 Liberec 

tel.: (+420) 475 201 308
e-mail: liberec@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN, a.s. Liberec

D. I. SEVEN, a.s. je úklidová agentura nabízející úklidové práce od roku 1995. Úklidové služby zajistí klientům nejen v Liberci a ČR, ale i v zahraničí. Kladen důraz je především na kontrolu odvedené práce, která zajišťuje včasné zjištění a odstranění nedostatků. Manažeři D. I. SEVEN, a.s. jsou neustále svým klientům k dispozici a odpovídají za kvalitu odvedené úklidové služby.

Kontakt

Voroněžská 144/20
460 01 Liberec

tel.: (+420) 475 201 308
e-mail: liberec@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Liberec

Úklidová služba této dceřiné společnosti D. I. SEVEN, a.s. je součástí komplexních služeb Facility managementu. Zahrnuje denní a nárazový úklid venkovních i vnitřních prostor, letní i zimní údržbu bezprostředního okolí objektu a další úklidové práce.

Kontakt

Voroněžská 144/20
460 01 Liberec

Tel.: +420 475 208 286
email:
praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Úklidové práce a služby - SIPADAN a.s. Liberec

Úklidová firma SIPADAN a.s. se na trhu s úklidovými službami pohybuje v Liberci i po celé ČR od roku 2002. Spolu se svými úklidovými službami, mezi něž patří např. úklid kanceláří a další úklidové práce, svým klientům zajistí i náhradní plnění. Za léta nasbíraných zkušeností v úklidové sféře se SIPADAN, a.s. stala přední firmou na českém trhu.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1


tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Úklidové práce a služby - D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Liberec

Úklidová firma D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. se spolu s úklidovými pracemi jako je např. úklid kanceláří atd. zaměřuje i na ochranu životního prostředí. Pracovníci úklidu jsou školeni o používání kvalitních a ekologicky nezávadných prostředků. Třídění odpadu dle platných norem patří k povinnosti každého pracovníka této agentury.